Adana’da birkaç sefer merhaba dediği adamın tacizine uğrayıp dayak yedi

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Gürselpaşa Mahallesi’nde İstanbul’da genel koordinatör olarak misyon yaparken babası rahatsızlanınca Adana’ya gelen Fide Uyarlar (42) konutunun bahçesinde köpeklerini gezdirirken Gökhan K. (45) ile tanıştı.

Yalnızca birkaç sefer Gökhan K. ile merhabalaşan Uyarlar, daha sonra şahsın tacizine maruz kaldı. Uyarlar’ın konutuna giren şahıs bayanı günlerce alıkoyup taciz edip, kolunu kırdı.

Bayan ise dehşetinden ve bir daha kendisine bulaşmaması için şikayetçi olmadı. Lakin Gökhan K. bir mühlet sonra tekrar genç bayanın konutuna gelip zorla meskende kalıp bayanı günlerce darbetti.

Bir müddet sonra da Uyarlar’ı asansöre binerken yakalayan şahıs onu taciz etti. Bayan da Gökhan K.’den kurtulmak için ona tokat atıp tekrar asansöre bindi fakat zanlı da gerisinden binip bayanı taciz etti. Bu anlar anbean görüntülendi. Uyarlar, bunun üzerine zanlıdan şikayetçi oldu.

Zanlı da bayan kendisine tokat attığı için şikayetçi olunca Fide Uyarlar hem kuşkulu hem de müşteki oldu.

Meskenine yerleştirilen kamera her şeyi ortaya çıkardı

Olay uzlaşmaya gidince bayan bir daha kendisini rahatsız etmeme karşılığında zanlı ile uzlaştı. Fakat zanlı uzlaşmasına karşın 22 Mayıs günü genç bayanın meskenine yan tarafının balkonundan girip, Uyarlar’ı darbedip taciz etti.

Sabaha kadar meskende kalıp bayana tecavüz etmeye çalışan zanlı daha sonra kaçtı. Bu anlar ise bayanın konutuna yerleştirdiği güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Genç bayan, zanlı kaçtıktan sonra manzaralarla birlikte polise giderek şikayette bulundu. Zanlı da polis tarafından konutuna yapılan baskında gözaltına alındı.

“Ben öldükten sonra hakkımı savunmayın”

Uyarlar, yaşadığı dehşet anlarını gözyaşları içinde anlatarak, “Bu bana yaptığı üçüncü darp hadisesi. Daha evvel 1 hafta boyunca konutumda beni hapsetti ve telefonlarıma el koydu. Daha sonra 1 ay ortalıktan kaybolmuştu. Uludağ’a gittim, orada düşüp bacağımı kırdım. Meskende yürüteçle yürüyordum, gece 00.30’da alkollü bir biçimde kapıma geldi. Gece 00.30’dan sabah 06.30’a kadar dövdü ve benimle evleneceksin diyerek zorladı. Bununla uygunlukla konuştum tamam sen git, artık ailem gelecek dedim ve gitti. 1 hafta sonra benden uzak durması kaidesiyle uzlaşma imzaladım. Maalesef, bende kalıcı bir iz, yara ya da sakatlık bırakmaz ise içeriye atılmıyormuş. O nedenle ben bu uzlaşmayı imzalamak zorunda kaldım. Ben öldükten sonra hakkımı savunmayın” dedi.

“Beni ailemle tehdit ediyor, mermi manyağı yapacakmış”

İHA’nın aktardığına nazaran Uyarlar, dün akşam 18.30 üzere, şahsın balkonundan konutuna girdiğinin altını çizerek şöyle devam etti:

“Köpeklerimi öldürmekle tehdit etti. Daha sonra çırılçıplak beni soydu ve tecavüz etmeye ve fotoğraflarımı çekmeye çalıştı. Bunları yaparsan hakkında kullanacağım deyince vazgeçti. Beni ailemle tehdit ediyor, mermi manyağı yapacakmış. Ben öldükten sonra benim hakkımı savunmayın, tek hatam istemiyorum demek. Ben kendimi savunurken tırnakladığım için ben kuşkulu o ise mağdurmuş. Bu kişi ruh hastası, seven insan bunu yapmaz. Bu sevgi değil takıntı haline getirmiş. Bu kişi gidecek içeride birkaç ay yatacak daha sonra çıkınca yeniden gelip beni öldürene kadar uğraşacak. Beni döverken yalvarıyordum, ağzımdan ve burnumdan kan geliyordu öldür beni artık dedim artık. ‘Seni öldürmeyeceğim süründüreceğim’ dedi.”


Related Posts

Avcılar’da eski koca dehşeti: Eski eşinin sevgilisini defalarca bıçaklayıp boğazını kesmeye çalıştı

Olay, dün saat 23.00 sıralarında Avcılar Denizköşkler Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Şahin Arslan isimli şahıs, kız arkadaşı …

Bakan Soylu’dan Gaziantep’te mescitlerden yapılan anonsla ilgili açıklama

Gaziantep’te mescitlerden yapılan anonsa ait açıklamada bulunan İçişleri Bakanı Soylu, “Vali Beyefendi ile biraz evvel konuştuk. Sokağa çıkma …

Fransa’daki yangınlarda kundaklama kuşkusuyla 25 kişi gözaltına alındı

Fransa’da yaz aylarının başından bu yana yangınlarla gayret ediyor. Fransa merkezli haber kanalı BFMTV’nin haberine nazaran, haziran ayı …

Suriye krizi: Çavuşoğlu “uzlaşı” çıkışının arkasında durdu

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye’de rejimle muhaliflerin uzlaşması gerektiği yönündeki sözlerinin başlattığı tartışmayla ilgili …

Düğün konvoyunda ‘drift’ yapan şoföre ceza

Büyükçekmece Çakmaklı Yolu’nda 14 Ağustos Pazar günü düğün konvoyu düzenleyenler, caddeyi trafiğe kapattı. Daha sonra E.A. isimli şoför 34 DMT 03 …

Sosyal medya paylaşımı ile deşifre oldu… Ukrayna ordusu ülkenin doğusunda Rus Wagner grubunun karargahını vurdu

Dünya’nın gözü kulağı 24 Şubat’tan beri Ukrayna’dan gelen haberlerde. Savaşın ilk gününden itibaren ülkenin başkenti Kiev’i ana hedef olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.